Шлях до загострення: Росія розгорнула в Сирії новітні ракетні комплекси С-400

Росіяни натякнули Туреччині та Ізраїлю, що вони тепер також у небезпеці.
Росія розгорнула передові зенітні ракетні системи ППО С-400 на авіабазі Хмеймім на сирійському узбережжі у провінції Латакія. Про це повідомляє британське видання Daily Mail. Надсучасні ракетні системи С-400 (за класифікацією НАТО SA-21 “Growler”) мають максимальну дальність ураження 400 км і здатні збивати літак на висоті до 27 км – що більш ніж вдвічі перевищує крейсерську висоту пасажирського авіалайнера.
Російське Міністерство оборони запросило групу з 50 іноземних журналістів на авіабазу в Латакії, на території якої вдалося побачити радіолокаційні системи.
Ракетна система складається із трьох основних частин: центрального контрольного пункту, радіолокаційного комплексу, здатного відстежувати до 300 цілей, і зенітно-ракетних пускових установок. Дальність ураження зенітно-ракетної системи покриває площу, що охоплює більшу частину Сирії, Південну Туреччину, Кіпр, східне Середземномор’я, а також частину Ізраїлю. Експерти відзначають, що розгорнувши С-400 в Латакії, Росія надсилає чіткий сигнал Туреччині та Ізраїлю, а також створює щит над прибережними районами Сирії.
Також не виключений черговий “випадковий” витік інформації про російське озброєння, як це було із надсекретною системою "Статус-6".
С-400 здатний перехоплювати крилаті ракети та інші потенційні повітряні загрози. Він також вважається серйозною загрозою для військових літаків, таких як британські винищувачі “Торнадо” та F-15 і F-16 ВПС США.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий