Радикал Рибалка приписав собі заслуги чиновників Януковича


Народний депутат від РПЛ Сергій Рибалка продовжує маніпулювати фактами. Переконує, що магістральний водогін  "Кривий Ріг – Лозуватка" було реконструйовано за сприяння лідера РПЛ Олега Ляшка. Втім, це не зовсім так.

Так, днями, Рибалка заявив, що жителі села Лозуватка, що на Дніпропетровщині, майже 50 років користуються зношеним водогоном.

"Минулого року наш лідер, кандидат в Президенти України Олег Ляшко добився виділення коштів з держбюджету на реконструкцію цього водогону, щоб селяни були забезпечені водою.
Олег Ляшко – народний президент і людина справи", - написав радикал на своїй сторінці у facebook.

Заяву Рибалки спростував сільський голова Лозуватки Віктор Ареф'єв. Він розповів, що минулого року було завершено реконструкцію виключно ІІІ черги водоводу.

"Було освоєно 4,7 млн грн. З них 3,5 млн грн -  це кошти сільської ради і ще 1,7 млн грн нам дали відповідно до постанови Кабміну", - розповів Ареф'єв, не згадавши при цьому ані про Олега Ляшка, ані про Рибалку чи їх допомогу у реконструкції водогону. 

За даними ЗМІ, реконструкція ІІ черги водогону  "Кривий Ріг – Лозуватка" була завершена ще у 2013 році. Об'єкт урочисто вводив у експлуатацію екс-очільник Дніпропетровської області, колишній депутат від Партії Регіонів Дмитро Колєсніков.

"Підвищення якості життя громадян - головне завдання, яке поставив наш Президент Віктор Федорович Янукович. І обласна влада системно виконує це завдання, реалізуючи соціальні ініціативи Глави держави, адресно підтримуючи важливі проекти розвитку територій, створюючи можливості для кожного жителя Дніпропетровщини", - зазначив Колєсніков, відкриваючи водогін.
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий