На територію України з зони АТО у великій кількості потрапляють фальшиві російські рублі

Більша частина обмінних операцій з рублями відбувається в східних областях України, що межують з РФ і зоною АТО. Аналітичний відділ ГІ "Права Справа" неодноразово повідомляв про те,що на території т. зв. ЛНР налагоджено друк фальшивих грошових знаків Центрального банку РФ.
На територію України з зони АТО у великій кількості потрапляють фальшиві російські рублі. На територію України з зони АТО у великій кількості потрапляють фальшиві російські рублі. У переважній більшості це купюри номіналом 5000 російських рублів зразка 1997 року випуску.
"Основні зображення та окремі елементи захисту цих підроблених банкнот, зокрема оптико-змінне зображення і інфрачервоний захист, імітовані на досить високому рівні", – наголошується в телеграмі НБУ. Банківських співробітників всіх рівнів попередили про необхідність більш ретельної перевірки російської валюти.
При цьому уточнюється, що більша частина обмінних операцій з рублями відбувається в східних областях України, що межують з РФ і зоною АТО.
Аналітичний відділ ГІ "Права Справа" неодноразово повідомляв про те,що на території т. зв. ЛНР налагоджено друк фальшивих грошових знаків Центрального банку РФ.
Так, в березні 2015 року повідомлялося про те,що підземний бункер, в якому польовим командиром на псевдо "Рим" (Гайдей А.П) налагоджено друк фальшивих грошових знаків РФ, знаходиться в районі селища Верхня Деревечка Свердловського району Луганської області. Територія навколо бункеру і сам бункер знаходяться під охороною бойовиків з Північного Кавказу.
Аналогічне"виробництво", але вже з друку фальшивої іноземної валюти (долари США та євро) організовано на території т.зв. ДНР. Саме "виробництво", яке контролюють люди Захарченко, знаходиться у приміщеннях другої будівлі Донецької ОДА.

Дмитро Снєгирьов, "Відкрита Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий