Як Луганді допоможуть фальшиві рублі та наркотики?

Вельми цікаво і нестандартно відреагували росіяни на інформацію ГІ "Права Справа" про друк фальшивих грошових знаків Центрального банку РФ на території ЛНР, відзначає активіст Дмитро Снєгирьов.
Днями, українські ЗМІ оприлюднили інформацію ГІ "Права Справа" про те, що в районі селища Верхня Деревечка Свердловського району Луганської області знаходиться підземний бункер, в якому бойовиками польового командира із позивним "Рим" (Гайдей А.П.), окрім друку фальшивих грошових знаків РФ, проводиться розфасовка наркотичних речовин.
Сьогодні отримую повідомлення про те,що ватажок свердловських терористів "Рим" вигнав моніторингову місію спостерігачів ОБСЄ з відповідного района Луганської області. Як повідомив речник місії ОБСЄ Майкл Боцюрків,бойовики не допустили спостерігачів до майданчиків, на які вони відводили техніку.
Місцеві спостерігачі повідомляють,що "Рим" вигнав моніторингову місію ОБСЄ, тому що не міг допустити,щоб хтось сторонній зафіксував обсяги контрабанди вугілля та металобрухту з території України на територію РФ. Тут маленьке уточнення. Бойовики не відводять техніку в район Свердловська, а "Риму" глибоко по цимбалах думка сторонніх спостерігачів щодо обсягів його контрабанди.
Контрабанда-це той "бізнес", яким Гайдей займався ще за часів України під прикриттям тоді ще офіцера СБУ Пасічника, який тепер очолює "профільне" міністерство в т.зв.ЛНР, яке має відповідну назву-"Міністерство Державної Безпеки". Незважаючи на зраду і зміну назви структури т.Пасічник зберіг свій основний "профіль" роботи-контроль за контрабандою.
Плотницький, а точніше росіяни, вирішили використати місію ОБСЄ "в темну", для того щоби мати формальний привід (порушення пунктів Мінського протоколу щодо роботи моніторингової місії спостерігачів) для фізичного знищення польового командира, який до того ж, не визнає владу самого Плотницького.
Для Плотницького - це реальний шанс послабити позиції МГБ і його очільника Пасічника, звинувативши останнього у зв"язках з "Римом", і таким чином повністю взяти під свій контроль контрабанду ПММ.
Росіяни вирішують свої меркантильні проблеми, а саме: перекривають трафік наркотиків та фальшивих грошових знаків Центрального банку РФ безпосередньо на територію РФ. Другим пунктом - створюють жорстку вертикаль влади в ЛНР.
"Рим", напевно, сподівається, що його врятує танк,на якому він роз'їжджає по Свердловську, побоючись за своє нікчемне життя. Дарма cподівається.
Як показує практика, росіяни вміють і полюбляють робити сюрпризи. Випадок з "Бетменом" яскраве тому свідчення. Спеціально для "Рима" цитую слова його улюбленої пісні:"На трибунах становится тише,тает быстрое время чудес..."
Тане,"Рим", твій час чудес. Тікай швидко і енергійно.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий