Генпрокурор звільнила з прокуратури О. Рубана за фальсифікацію справи проти «Семок»


Генеральний прокурор України звільнила з посади та з органів прокуратури першого заступника прокурора Сумської області Олександра Рубана.

Про це стало відомо з відповіді Офісу Генпрокурора на адвокатський запит.

Звільнення відбулося після засідання шостої кадрової комісії з атестації прокурорів регіональних прокуратур. Комісія розглянула скаргу представників трудового колективу ТОВ «Волана» щодо участі О.Рубана у спробі рейдерського захоплення підприємства.

У червні 2020 року Зарічний районний суд Сумської області прийняв ухвалу про арешт виробничого комплексу ТОВ «Волана» - найбільшого виробника українських снеків. Як виявилося, арешт було накладено у справі, до якої дане підприємство не мало ніякого відношення. Особисто перший заступник прокурора Сумської області О.Рубан надавав письмові вказівки суду щодо того, як треба розглядати дану справу. Ці документи свідчили про перевищення службових повноважень та втручання у роботу суду. Незаконну ухвалу про арешт майна скасував Апеляційний суд, а ДБР розпочало кримінальні провадження за підозрою слідчого СБУ В.Прохненка, прокурорів О.Рубана та А.Жернового у спробі рейдерського захвату підприємства "Семкі".

Кадрова комісія прокуратури вивчила справу О.Рубана та ухвалила рішення про його звільнення з органів прокуратури. Прокурор А.Жерновий, який погодив клопотання про арешт майна, не з’явився на два засідання кадрової комісії та оголосив, що у нього коронавірус, проте це лише затягує процес необхідності давати відповіді на запитання про спробу рейдерського захоплення виробничого комплексу, який виготовляє «Семки» та інші снеки.

Компанія "Семкі" стала токсичною для рейдерів та корупціонерів та слугуватиме нагадуванням для тих, хто в майбутньому надумає чинити протиправні дії проти приватної власності.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий