Російські спецслужби вчинили замах на "Бендекса"

Як повідомляє активіст Дмитро Снєгирьов, російські спецслужби здійснили замах на польового командира Бондаренка ("Бендекс"), статки якого оцінюються у 100 млн грн. Основна версія нападу – Бондаренко не бажає брати участь у штурмі Щастя. Тоб-то, власне, замах пов'язаний із намаганнями лідера ЛНР Плотницького встановити контроль над цим стратегічним районом Луганщини і бажанням перебрати на себе контроль за вугледобувною промисловістю цього району.
Показово, що напередодні замаху Бондаренко мав розмову з російським генерал-майором Сергієм Кузовлєвим на псевдо "Тамбов", який здійснює загальне керівництво та координацію діяльності всіх збройних формувань на території т.зв. ЛНР. Під час розмови саме й піднімалося питання щодо участі Бондаренка та бійців його загону "Русь" в ймовірному штурмі м.Щастя.
Судячи з того, що в м.Красний Луч був знищенний заступник Бондаренка на псевдо "Шах", позиція "Бендекса" щодо участі у бойових діях в районі м.Щастя не задовільнила російського генерала. До речі, особові статки названого польового командира, які були отримані ним від продажу вугілля, за інформацією співробітників т.зв. "Генеральної прокуратури" ЛНР, оцінюються приблизно в 100 млн.гривень.

В Донецьку теж свої маленькі війни.
Новий куратор "спеціальних служб" т.зв. ДНР від ФСБ Росії, колишній начальник Управління Служби безпеки України в Севастополі Петро Анатолійович Зима, відразу вирішив довести своїм новим господарям ефективність своєї роботи. За його наказом заарештовано так званого "заступника начальника військової поліції ДНР", "підполковника" Андрія Шпігеля на псевдо "Рубін".

"Відкрита Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий