У Криму триває нарощування російських сил

На території АР Крим продовжується нарощування російських сил. Про це 5 березня у своєму Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук, пише "РБК-Україна".
"Оперативні дані. Точний розклад по російським кораблям на даний момент. В районі на вихід з оз. Донузлав знаходяться російські кораблі: СФП-183, Москва, Штиль, Блискавка. Станом на 13:00 з Севастополя прибутку Шахтар і знятий з консервації бпк Очаків. Кіл-25 прибув з бочками, після установки яких планується загородити з допомогою бпк Очаків вихід з оз.Донузлав для блокування виходу українських кораблів", - пише Тимчук.
За його словами, продовжується нарощування сил на території Криму.
"За останню добу вже розвантажено 5-й корабель: 2-а вдк Балтійського флоту (Мінськ, Калінінград), 2-а вдк Північного флоту (Оленегорський Гірник, Георгій Побідоносець) і сьогодні Азов", - зазначив Тимчук.
За його даними, тільки за останню добу вивантажено до 300 чоловік і до 20 одиниць автомобільної техніки з кожного корабля. Більш того, з Азова вивантажено 7 одиниць БТР-80 і протитанкові комплекси "Штурм".
"За наявною інформацією, в Новоросійську ще завантажують 3 вдк і планують перевезти вже більш важку техніку", - підсумував Тимчук.
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий