Підозрюваний у сепаратизмі Володимир Загурський втік закордон

За попередньою інформацією, перетнути кордон Президенту Чернівецької федерації боксу Володимиру Загурському вдалося за допомогою румунського паспорта, який він отримав заздалегідь. Також відомо, що він має дім у Хорватії, куди ймовірно направився. За словами місцевих активістів, рішення про втечу Загурський прийняв у зв’язку з початком масштабної поразки РФ на території України.

Раніше Володимира Загурського звинувачували у сепаратизмі та воєнних злочинах.

У громадській організації «Національний спротив Буковини» неодноразово закликали правоохоронців перевірити діяльність Загурського та очолюваного ним ОЗУ. Зокрема йдеться про численні випадки торгівлі гуманітарною допомогою, створення власного силового підрозділу на території регіону, дестабілізацію ситуації та просування тез Кремля.

Також Володимир Загурський причетний «перекидки» людей, які підпадають під мобілізацію та справи  «Чернівецьких педофілів».

Ще до початку війни Загурський разом зі своїм братом приймав участь у створенні проросійської мережі із залученням місцевих бізнес-еліт та криміналітету. А з початком російської агресії активізував діяльність не лише силового блоку, а й інформаційного. За його підтримки було створено мережу інтернет-сайтів, на яких систематично дискредитувалися влада та патріоти України. Окрім цього, своїми виступами, принципово на російській мові, він весь час  займався антиукраїнською пропагандою.

На думку активістів, це пояснюється тим, що Загурський та його поплічники мають тісні стосунки з російськими кримінальними авторитетами та підтримують зв‘язок з ФСБ РФ, яка завербувала Загурського ще під час відбування покарання в РФ.

До числа активних учасників банди Загурського входять Дєдов Станіслав, Шаманський Станіслав, Стрилецький Олександр, Сушинський Юрій та Загарій Віталій. Саме вони на початку війни під виглядом територіальної оборони намагались створити власний воєнізований підрозділ. А деякі бійці з банди Загурського навіть вступили до лав ТРО, аби мати актуальну інформацію про події у місті та передавати її своїм кураторам.

«Насправді нічого спільного з захисниками України ці особи не мають. У випадку появи російських військових у регіоні, вони першими стануть на їх бік. Адже навіть зараз вони постійно намагаються дестабілізувати ситуацію», - напередодні зазначали у одній з місцевих громадських організацій.

Втім, розуміючи, що за подібну діяльність доведеться відповідати перед законом, Загурський вирішив втікти вже зараз. Вочевидь план втечі для Президента Чернівецької федерації боксу був підготовлений завчасно. Однак решта його банди все ще знаходиться у регіоні та продовжує свою діяльність. Тож активісти закликають правоохоронців якнайшвидше розслідувати численні кримінальні провадження аби не допустити нових злочинів та кривавих провокацій на Буковині.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий