«Рішала» керівництва Мінюсту: хто така Алла Цимановська?

 


22 квітня 2021 року в центрі Києва працівники ДБР затримали «на гарячому» адвокатесу під час отримання хабаря у розмірі 160 тис. дол. США.

З наших джерел вдалося дізнатися, що затриманою виявилася  громадянка України Цимановська Алла Сергіївна, 1984 року народження.

З офіційного повідомлення ДБР стало відомо, що Цимановська А.С. вимагала хабаря у громадянина України за вирішення питання щодо розгляду скарги у т.зв. «Антирейдерській комісії» Мінюсту.


Наші джерела повідомляють про наявність доказів того, що АО «Ілляшев та партнери» системно займається «вирішенням» питань у т.зв. «Антирейдерській комісії» Міністерства юстиції України за неправомірну вигоду, яка в подальшому адвокатами передається безпосередньо Міністру юстиції України Малюсці Д.Л. та іншим службовим особам Міністерства юстиції.


Цікавим є те, що сам Малюска Д.Л. - клієнт АО «Ілляшев та партнери» та знає про всі факти отримання хабарів адвокатами, а також підтримує дружні стосунки з її керуючим партнером Ілляшевим Михайлом Ігоровичем.

Зазначена молода особа являється адвокатом Адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Ілляшев та партнери» (керуючий партнер – Ілляшев Михайло Ігорович). АО «ЮФ «Ілляшев та партнери» досить відома компанія, яка надає послуги у багатьох країнах Європи, а також тимчасово окупованій території АР Крим та території Російської Федерації, незважаючи на агресію проти України.

На сайті АО «Ілляшев та партнери» було вказано, що Цимановська А.С. спеціалізується  на медичному праві та сфері охорони здоров’я, а іноді надає послуги у сфері будівництва, управління та експлуатації об’єктів нерухомості, однак в день затримання вказана інформація була видалена.

Слід також звернути увагу на те, що після працевлаштування у
АО «Ілляшев та партнери» Цимановська А.С. дозволила собі придбання трьох кімнатної квартири загальною площею 77 кв.м., за адресою: м. Київ, вулиця Регенераторна, 4, квартира 15-163 (оформлена 08.07.2016 на її батька Цимановського С.О., 1959 року народження. Вартість такої квартири на ринку стартує від 4 млн. грн.

Дивним залишається той факт, що з моменту свого працевлаштування у «Ілляшев та партнери» Цимановська А.С. збільшила кількість відпочинку у найдорожчих готелях Туреччини (Regnum Carya), ОАЕ (Caesars Resort Bluewaters), Кіпру (The Royal Apollonia), Єгипту (Rixos та Hilton), В’єтнаму (Dusit Princess Moonrise Beach Resort), КНР (Lan Hotel (Kuanzhai Alley) та Сполучених Штатів Америки (готель «Плаза» у м. Нью-Йорк та The Peninsula Beverly Hills у м. Лос-Анджелес), а також різноманітні круїзи на найдорожчих круїзних лайнерах сьогодення. Загалом Цимановська А.С. протягом 2016-2020 років витратила лише на відпочинок та подорожі близько 180 тис. дол. США.

При цьому, середній річний дохід Цимановської А.С. складає лише 60 тис. грн.

Цимановська А.С. у ході бесіди з ошуканими «антирейдорською комісією» громадянами неодноразово повідомляла, що заступниця Міністра юстиції України Оніщук О.М. (згідно розподілу повноважень відповідальна за діяльність «Антирейдерської комісії» та Офісу протидії рейдерству) та керівник Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України
Дубовик В.В. (син колишнього заступника Міністра внутрішніх справ Дубовика В.Б часів Віктора Януковича) є безпосередніми виконавцями протиправної схеми з прийняття «необхідних» рішень «Антирейдерською комісію» Мінюсту та повністю впливають на процес прийняття таких рішень. Однак, «необхідні» рішення, за словами Цимановської А.С., приймаються лише після передачі Малюсці Д.Л., Оніщук О.М. та Дубовику В.В. повної суми хабаря наперед.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий