Луценко куму Путіна: Я готова закопать топор вражды и предложить хорошие условия сотрудничестваВ мережу потрапила переписка Петра Порошенка зі спів-головою парламентської фракції партії «Європейська Солідарність» Артуром Герасимовим.

Як повідомляє ряд телеграм каналів, у діалозі між двома політиками обговорювалися голосування в Раді, яким чином приймаються закони, а також боротьба за комітети, стверджує Інтернет-видання «Відкрита Україна».

Також, на тих же джерелах, була інформація про нібито переписку між дружиною екс-генпрокурора Юрія Луценка Іриною та Тарасом Козаком – власником інформаційних каналів.

Ірина Луценко просила інформаційної підтримки в одіозного медіа-менеджера, а також обмовилася, що готова до примирення з Козаком. «Но я готова закопать топор вражды и предложить хорошие условия нашего сотрудничества», - йдеться в переписці.

Нагадаємо, що останнім часом в мережу потрапило достатньо компрометуючих матеріалів про діючих політиків з їхніх переписок в месенджерах. Найбільше в подібному були задіяні депутати від монобільшості фракції «Слуги народу».
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий