Продовження влади російської резидентури в системі СБ України
Нещодавно стало відомо про те, що в УСБ України в Харківській області, на посаді заступника начальника Управління - начальника ГВ БКОЗ, працює завербований резидент Кремля полковник Терлецький Євгеній Вікторович, який нібито завербований на тлі існуючого родинного бізнесу в окупованому російсько-путінськими військами Криму. І все б було нічого, але після виходу статті відносно нього, нічого не змінилось, зазначений псевдо патріот перебуває на своїй посаді, як ні в чому не бувало, адже здається ті, хто його призначали, також не змінили свого місця дислокації.

На цьому хотілось розповісти детальніше. Близько року тому один нікому невідомий старший оперуповноважений, проходив військову службу в підрозділі ГУ БКОЗ, в цей же час в Криму у нього почались проблеми в сімейному бізнесі, але надалі вони швидко припинились і бізнес, як і кар’єра самого військового пішли стрімко в гору. З наших джерел встановлені достовірні факти, що сам Терлецький Є.В. ніколи зірок з неба не хватав, а був звичайним підлабузником, а отже подумайте самі, як без впливу кураторів з ФСБ РФ, звичайний хлопчик зробив дуже стрімку кар’єру та очолив один з найпотужніших підрозділів в правоохоронній системі?

От і у нас виникає дуже багато питань з приводу кар’єри малюка, в 36 років мало кому вдавалось стати керівником такої ланки без зіркового минулого!!!!

Як підбирають кадри? Хто перевіряв родинні зв’язки Терлецького Є.В.? Коли в СБУ припинять допомагати агресору?

На вказані питання ми можемо дати чітку відповідь, до тих пір, поки зміни не торкнуться кадрів утворених на тлі корумпованих схем, доти поки керівників будуть підбирати не за професійні якості та зроблені справи, а за красиві очі, здатність лизнути керівнику та наявності фінансових потужностей!!!!!

Також хотілось би звернути увагу на відсутність реагування по зазначеному проблемному питанню, оскільки всі ті люди хто погоджував вказану кандидатуру дуже хвилюються за те, що новий ТВО Голови спросить з них, а як саме ви перевірили даного кандидата?

Вони навіть не можуть призначити службове розслідування по даному факту, а сам резидент продовжує свою справу ката! Так саме ката, адже результатом його шпигунської діяльності можуть стати провокації та диверсійні загрози розвідувальних груп окупантів, націлені на життя та здоров`я співробітгиків СБУ,та їх сімей, з метою поралізації роботи спецслужби!!!!!!
Наша мета донести до нового керівництва СБ України інфлрмацію, яка може вплинути на діяльність всієї структури, адже бездіяльність відносно Терлецького Є.В. може свідчити про наявність у останнього, куратора (ФСБ), який перебуває у близькому оточенні Голови СБ України та блокує всі дії націлені на виявлення зрадника в системі!

Народ України має надію, що нове незаангажоване керівництво органу, який стоїть на чолі безпеки нашої держави, зробить чіткі висновки та прискорить процес руйнації резидентурної мережі в рядах СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ!!!!!! Ми віримо, що все сказане на брифінгу Бакановим І.Г. Буде впроваджене в життя у найкоротший термін, в системі є кому працювати але такі, як Терлецький Євгеній Вікторович блокують всі ініціативи (можливо по чітко поставленим завданням)!!!!!
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий