Нацполіція почала розслідування підробки бюлетенів на перевиборах у Коцюбинському

За фактом підробки виборчих бюлетенів на перевиборах Коцюбинської селищної ради відкрито кримінальне провадження. Його внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Про це повідомляють в Ірпінському відділку поліції.
«Відкрите кримінальне провадження, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за номером 12016110040002569 від 27.07.2016 року за ознаками кримінального правопорушення, передбачено ч. 2 ст. 158 КК України», – йдеться в повідомленні поліції.
Представник громадської організації «Адвокат «правозахисна група» Віталій Чернілевський пояснює, що згадані правопорушення караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, що підробка виборчих бюлетенів була зафіксовано під час перевиборів Коцюбинської селищної ради, які всупереч Конституції України ініціювала скандальний нардеп Ольга Червакова. За наявними у правоохоронців даними, під час виборчого процесу було виготовлено партію бюлетенів які планувалися до використання в день виборів за ініціативи одного з членів виборчої комісії. Керівник Коцюбинської ТВК Людмила Демченко – людина нардепа Червакової. На Демченко і раніше надходили скарги стосовно порушень виборчого законодавства.
Нагадаємо, що народного депутата України Ольгу Червакову неодноразово звинувачували у лобіюванні інтересів столичних забудовників та приєднанні селища Коцюбинське до Києва з метою подальшого багатоповерхового будівництва на території заповідного Біличанського лісу. За інформацією ЗМІ, з цією метою Ольга Червакова ініціювала процес політичного переслідування Ірпінського міського голови Володимира Карплюка. Як зазначаються місцеві депутати, Ольга Червакова може діяти у змові з одіозним незаконним забудовником історичного центру Києва Львом Парцхаладзе

"Відкрита Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий