Полум’яний люстратор Єгор Соболєв – проект ФСБ

Останнім часом з телеекранів і шпальт газет не сходить вереск громадського діяча, екс-журналіста Єгора Соболєва про очищення влади і корупцію. Він часом так натхненно викриває тих, хто на його думку заважає європейському поступу України, що здається ще трохи і битиметься у припадку, розповідає Віталій Санін з "Еліта країни", роздуми якого ми наводимо нижче...
...Я також думав, що це від великої любові до України, але факти говорять про інше.  
Наш полум’яний активіст вже давно, а насправді все свідоме життя працює на ФСБ. Куратором-фінансистом діяльності Соболєва є керівник адміністрації злочинця Януковича Сергій Льовочкін. Саме цей «сірий кардинал», введений ФСБ ще за часів Кучми у «велику українську політику», робить все задля послаблення України у будь-який спосіб. Щедре фінансування білокам’яної дозволяє Льовочкіну утримувати такий недешевий проект, адже піар Соболєва коштує сотні тисяч дол.США щомісячно. Впевненості у давній і плідній співпраці Соболєва з Льовочкіним додає і той факт, що саме цей депутат викинув з люстраційного закону положення завдяки яким Льовочкін продовжує політичну кар’єру. Сам же люстратор в одному з інтерв’ю так загрався у «адвоката диявола», що навіть заперчив причетність Льовочкіна до злочинного режиму і придушення Майдану. Ось так, але нічого дивного, адже навіть скажений пес не кусає рук годувальника. Соболєв не набагато, але певне розумніший, оскільки вправно працює на Росію, ще з далеких дев’яностих, коли його – студента істфаку Южносахалінського педінституту завербували в ФСБ, а потім доправили в Україну, навіть із паспортом Українським проблему вирішили (у часи Кучми можливості впливу ФСБ на Україну були безмежні). З тих часів Соболєв час від часу виконував інформаційні завдання ФСБ, контактував з американськими донорами, отримував їх гранти, словом входив у довіру, але справжньою вдачею російських спецслужб стало його введення під крило більш досвідченого агента - С.Льовочкіна. Саме завдяки грамотній легенді Соболєв втерся у довіру до Андрія Садового і фінансиста «Самопомочі» Ігоря Коломойського, які через недалекоглядність ввели цього пройдисвіта у парламент та ще й зробили головним люстратором країни. І із зарплатнею тепер у Соболєва все шикарно, адже одну зарплату він отримує у ФСБ через Льовочкіна, а іншу, від Коломойського, легалізовує Марічка Падалко, яка працює на «1+1», щомісяця отримуючи зарплату (50 тисяч баксів) у конверті. Те, що її конверт завжди товщий ніж у колег, знає вона, Коломойський і Ткаченко, адже між журналістами такі «тонкі питання» зазвичай не обговорюють. Прийнято теревенити про високі матерії і взірці журналістської етики.
Ось він, портрет «непідкупного українського парламентаря, борця за чистоту влади і противника політичного заробітчанства» у всій красі. Він не гірший і не кращій від колег-журналістів, яких «задула» у парламент Революція Гідності (хто кнопкодавить, хто обслуговує олігархів, хто торгує «чесним» лицем перед камерами), але шкоди від Соболєва на порядок більше.
І це гірка правда про активіста Соболєва, який, спекулюючи на бажанні втомлених свавіллям Януковича людей позбутись запроданців-корупціонерів, на виконання завдання ФСБ, продовжує паплюжити з усіх трибун  тих політиків і патріотів України, які є найбільшими проблемами «Путлера».
Безперечно, треба чистити владу від людей, які працюють на російського агресора, зводячи нанівець всі намагання України зберегти власну територіальну цілісність. Але головне питання, чи слід це робити за сценарієм спецслужби країни-агресора?
P.S. Якщо наведені тези когось не переконали, пропоную, на противагу, записати цитати Соболєва з викриттям Льовочкіна та Коломойського. Якщо листок виявився порожнім, робіть висновки. Може і справді вказані особи – янголи?

"Відкрита Україна"

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 ☞ :

Отправить комментарий